Поиск по сайту закрыть
ИНФОРМАЦИЯ НЕ ЯВЛЯЕТСЯ АКТУАЛЬНОЙ!
Объявление снято с публикации
и доступно только по прямой ссылке.

Посмотреть актуальные объявления в этой категории
< Назад к списку обьявлений

СКРЯБІН «ТУР ПАМ'ЯТІ» 7941549

Поделитесь с друзьями:
  • Описание
  • Отзывы и рейтинг
  • Связаться с автором

Унікальна нагода віддати шану лідеру колективу Кузьмі та поринути у спогади і незабутню атмосферу під безсмертні хіти гурту Скрябін!
Fri, March 24, 2023, 8:30 РМ
The Cutting Room
https://www.vesnatickets.com/tour/Skryabin-Memory-Tour-2023/4454/tickets
Цього вечора у залі пануватиме атмосфера затишку та ностальгії. Для вас виступить легендарний гурт «Скрябін» - музиканти, які понад 20 років були на сцені з Андрієм. Будуть Льошка, Вадік і Костя, і, спеціальний гість Юркеш - Юрко Юрченко.

Упродовж концерту лунатимуть безсмертні хіти Кузьми Скрябіна. Ви точно не втримаетесь, щоб не підспівувати артистам. Заспіваємо «Мамо!», «Мовчати», «Люди, як кораблі» і звичайно ж «Місця щасливих людей»! Скрябін знов буде жити в ваших вухах, в ваших серцях, щоб знов відчути силу єднання, щоб знов розчулитись, розплакатись, а потім видихнути і жити. Бо Ти сам собі Країна, бо ми Люди - як кораблі, бо то Наше море! І ми танцюватимемо танець пінгвіна так, як ніколи. І мовчатимемо так голосно… Бо сука-війна! Бо спи собі сама… Бо зараз наші душі такі чутливі, бо зараз любов така цілюща, бо нам це потрібно – бути разом.

Також ми зберемо кошти для тих, кому вони зараз найбільше потрібні для боротьби з нашими ворогами і зробимо все можливе, щоб зробити ще більше.

Заспіваємо пісень і вип’ємо кущиком, і будемо вдячні, що в нас з вами був Кузьма. Був і є! Час не спинити і не повернути, але ми можемо жити тут і зараз і робити добро як робив його Кузьма!

ЧАТ Нью-Йорк
РАБОТА Нью-Йорк
АРЕНДА ЖИЛЬЯ Нью-Йорк
ЗНАКОМСТВА Нью-Йорк
КУПИТЬ/ПРОДАТЬ Нью-Йорк
УСЛУГИ Нью-Йорк
Пользователи, смотревшие данное объявление, смотрели также

Возврат к списку